Docenten Master in de Verpleegkunde en Vroedkunde

Prof. dr. Marieke De Craemer

Prof. dr. Marieke De Craemer Functie: Zelfstandig Academisch Personeel (ZAP)
Marieke.DeCraemer@UGent.be

Lees meer

Prof. dr. Peter Vlerick

Prof. dr. Peter Vlerick Functie: Hoogleraar
Peter.Vlerick@UGent.be

Specialisatie: Arbeids- en gezondheidspsychologie

Lees meer

Prof. Piet Bracke

Prof. Piet Bracke Functie: Hoogleraar Sociologie
Piet.Bracke@UGent.be

Specialisatie: Epidemiologische sociologie, Mentale gezondheid, Geestelijke gezondheidszorg, Internationaal vergelijkend gezondheidsonderzoek

Lees meer

Prof. dr. Lieven Annemans

Prof. dr. Lieven Annemans Functie: Gewoon Hoogleraar in de Gezondheidseconomie
Lieven.Annemans@UGent.be

Lees meer

Prof. dr. Els Clays

Prof. dr. Els Clays Functie: Zelfstandig Academisch Personeel
Els.Clays@UGent.be

Lees meer

Prof. dr. Peter De Paepe

Prof. dr. Peter De Paepe Functie: Zelfstandig Academisch Personeel
Peter.DePaepe@uzgent.be

Specialisatie: Internal and Emergency Medicine

Lees meer

Prof. dr. David Creytens, MD, PhD

Prof. dr. David Creytens, MD, PhD Functie: medisch staflid en kliniekhoofd dienst pathologische anatomie UZ Gent; ZAP UGent en Professor weke delen en botpathologie UGent
david.creytens@UGent.be

Lees meer

Prof. Dr. Gwendolyn Portzky

Prof. Dr. Gwendolyn Portzky Functie: Zelfstandig Academisch Personeel (ZAP)
Gwendolyn.Portzky@UGent.be

Specialisatie: suïcidepreventie; burn-out

Lees meer