Gastprofessoren

Prof. dr. Dries Myny

Prof. dr. Dries Myny Functie: Gastprofessor
Dries.Myny@ziekenhuiswaregem.be

Specialisatie: Werklastmeting, meetinstrumenten, tijd- en methodestudie, procesoptimalisatie, Lean Management

Lees meer

Prof. Eddy Deproost

Prof. Eddy Deproost Functie: Gastprofessor
Eddy.Deproost@UGent.be

Specialisatie: Psychiatrie en Geestelijke Gezondheidszorg verpleegkunde

Lees meer

Prof. dr. Peter Goossens

Prof. dr. Peter Goossens Functie: Gastprofessor
p.goossens@dimence.nl

Specialisatie: GGZ verpleegkunde met een focus op zelfmanagementeducatie -en ondersteuning

Lees meer

Prof. dr. Jan Kottner

Prof. dr. Jan Kottner Functie: Gastprofessor
jan.kottner@charite.de

Specialisatie: skin and tissue integrity and preventive skin care

Lees meer

Prof. dr. Zena Moore

Prof. dr. Zena Moore Functie: Gastprofessor
zmoore@rcsi.ie

Specialisatie: Wound Healing & Tissue Repair

Lees meer

prof. dr. Ellen Vlaeyen

prof. dr. Ellen Vlaeyen Functie: Gastprofessor
ellen.vlaeyen@ugent.be

Specialisatie: Geriatrische zorg (met specifieke focus valpreventie), het integreren van effectieve evidence-based interventies in praktijk (implementatiewetenschappen) en leiderschap.

Lees meer

Prof. Dr. Lieve Goossens

Prof. Dr. Lieve Goossens Functie: Gastprofessor
Godelieve.goossens@ugent.be

Specialisatie: Advanced Practice Nursing, functiedifferentiatie, langdurige veneuze katheters

Lees meer